Helpline (Mon-Fri 9:00 - 15:00)

+48 503 919 700

45.00 In stock Siła Bez Siłki

Siła Bez Siłki

Price: 45 zł

Chwilowo brak

Shopping without logging in
add the product to the cart and place the order

You will pay quickly and conveniently via online payments

płatności online

Opis produktu

Wszechstronny i przejrzysty program dla każdego, kto chce osiągnąć szczytową formę życia, ułożony z technik treningu siłowego komandosów. Zestawienia tego dokonał specjalista przygotowania fizycznego w specjalnych jednostkach uderzeniowych USA, a prywatnie triatlonista i zawodnik sztuk walki.
Ćwiczenia oparte są na treningu z masą ciała, a program realizuje się w ramach czterech półgodzinnych sesji tygodniowo, które można odbywać równie dobrze u siebie w domu, co na dworze czy w pokoju hotelowym albo w miejscu pracy. Są skuteczniejsze w wyrabianiu mięśni od ponoszenia ciężarów i spalają więcej tłuszczu niż aerobik, a od obu są bezpieczniejsze, wyrabiając naturalną stabilność i równowagę oraz nie przeciążając stawów.
Skuteczność programu wynika z jego genezy: gdy po atakach terrorystycznych z 11 września z dnia na dzień wzrosło w USA zapotrzebowanie na liczebność oddziałów specjalnych, trzeba było opracować system przygotowania fizycznego, który gwarantowałby wysoką sprawność już po kilku tygodniach, a nie dopiero wielu miesiącach szkolenia. Elementy tego właśnie systemu zawarte są w książce, która zdobyła uznanie setek tysięcy odbiorców na całym świecie.

Autor Książki: Mark Lauren
format: 16,5 x 23,5 cm
ISBN: 9788372295194
rok wydania: 2016
liczba stron: 264

Other clients' comments

    • 5

    Wysyłka ok. Szybka.

Add comment

Rate:

weryfikator

Ask for details

weryfikator